DzieciMłodzież

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny
"Moja opowieść o Polsce"

WYNIKI
Grand Prix
Citkowski Marek lat 16, Młodzieżowy Dom Kultury, Białystok, instruktor Monika Sienkiewicz

Nagrody są równorzędne. Nazwiska laureatów zostały podane w porządku alfabetycznym.

NAGRODY
5 - 7
Zuzanna Adamczyk lat 5, Fundacja K.S i A.L "Prawobrzeże", Szczecin, instruktor Małgorzata Wrzosińska
Nadia Pala lat 6, Gminne Przedszkole, Olsztyn, instruktor Monika Małyska
Anna Rudolf lat 7, Młodzieżowy Dom Kultury, Tychy, instruktor Barbara Malasiewicz

8 - 10
Katarzyna Kołodziej lat 9, Pałac Młodzieży, Warszawa, instruktor Bożena Szynkielewska
Zuzanna Maćkowiak lat 10, Fundacja K.S i A.L "Prawobrzeże", Szczecin, instruktor Małgorzata Wrzosińska
Kajetan Sarna lat 10, Młodzieżowy Dom Kultury "Kameleon", Rybnik, instruktor Danuta Sarna

11 - 13
Weronika Khomyak lat 13, Pałac Młodzieży, Warszawa, instruktor Hanna Stefańska
Pola Potocka lat 12, Szkoła Podstawowa nr 37, Szczecin, instruktor Jowita Fiedorowicz
Zofia Skupień lat 12, Szkoła Podstawowa nr 6, Białystok, instruktor Jolanta, Zofia Szady

14 - 16
Aleksandra Synowiec lat 14, Pałac Młodzieży, Warszawa, instruktor Saida Siczek
Kornelia Wsuł, Pałac Młodzieży, Warszawa, instruktor Bożena Szynkielewska




Międzynarodowy Konkurs Plastyczny
"Moja opowieść o Polsce"

Wyróżnienia są równorzędne. Nazwiska laureatów zostały podane w porządku alfabetycznym
WYRÓŻNIENIA

5 - 7
Antonina Krokos lat 6, Pałac Młodzieży, Warszawa, instruktor Bożena Szynkielewska
Hanna Małeska lat 6, Fundacja K.S i A.L "Prawobrzeże", Szczecin, instruktor Małgorzata Wrzosińska
Laura Paziewska lat 7, Pałac Młodzieży Katowice, instruktor Katarzyna Markiewicz - Jarocka

8 - 10
Mariya Lashuk lat 10, Children Art. Achool nr 7, Kyiv, Ukraina, instructor Olesuja Boiko
Leonia Szczepanowska lat 9, Pałac Młodzieży, Warszawa, instruktor Bożena Szynkielewska
Zuzanna Węgrecka lat 10, Młodzieżowy Dom Kultury, Gorlice, instruktor Grzegorz Karpiński

11 - 13
Antonina Liszka lat 11, Młodzieżowy Dom Kultury "Creatio", Rybnik, instruktor Aldona Kaczmarczyk - Kołucka
Dominika Nowak lat 11, Młodzieżowy Dom Kultury "Kameleon", Rybnik, instruktor Danuta Sarna
Oskar Stec lat 12, Młodzieżowy Dom Kultury, Gorlice, instruktor Grzegorz Karpiński
Alicja Szpak lat 11, Fundacja K.S i A.L "Prawobrzeże", Szczecin, instruktor Małgorzata Wrzosińska

14 - 16
Emilia Augustyn lat 14, Młodzieżowy Dom Kultury, Gorlice, instruktor Grzegorz Karpiński
Weronika Deć lat 15, Młodzieżowy Dom Kultury, Gorlice, instruktor Grzegorz Karpiński
Marianna Piecuch lat 15, Młodzieżowy Dom Kultury, Gorlice, instruktor Grzegorz Karpiński