DzieciMłodzież
Aktualności: Wyniki Konkursu Plastycznego
Miło nam poinformować, że w dniu 29 sierpnia 2017 r. nastąpiło rozstrzygnięcie Międzynarodowego Konkursu Plastycznego pt. "Mój najbliższy świat - rodzina i dom". Wyniki konkursu zamieszczamy poniżej.

Szczecin, 29 sierpnia 2017 r.


PROTOKÓŁ
z posiedzenia komisji
Międzynarodowego Konkursu Plastycznego
pt. "Mój najbliższy świat - rodzina i dom"
Komisja w składzie:
Przewodnicząca: Małgorzata Wrzosińska - instruktor plastyki
Członkowie:
Janusz Kułakowski - nauczyciel plastyki
Dorota Noji - sekretarz jury

Na konkurs wpłynęły 1084 prace ze 121 placówek kultury i szkół z Polski i zagranicy. Konkurs rozstrzygany był w 4 kategoriach wiekowych: 4-6 lat, 7-9 lat, 10-12 lat, 13-16 lat. Oceniający brali pod uwagę pomysł, estetykę, zgodność z tematyką konkursu, inwencję twórczą oraz walory artystyczne prac.
Po końcowej ocenie Komisja przyznała: 1 nagrodę Grand Prix, 14 równorzędnych nagród i 21 wyróżnień.

GRAND PRIX
Sandra Wiśniewska, lat 14 - MGOK Sompolno

Kategoria wiekowa 4-6 lat:
NAGRODY RÓWNORZĘDNE:
1. Justyna Tomaszewicz, lat 6 - MDK w Lubinie
2. Wojciech Grochowski, lat 5 - Przedszkole Integracyjne nr 86 w Warszawie
3. Antonina Wołosiak, lat 6 - Fundacja Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej "Prawobrzeże" Szczecin
WYRÓZNIENIA:
1. Tola Martyn, lat 5 - Przedszkole Integracyjne nr 86 w Warszawie
2. Wiktoria Mikołajczyk, lat 5 - MDK w Płocku
3. Tobiasz Piątkowski, lat 6 - MDK w Płocku
4. Kalina Aksędowska, lat 6 - English Primary School w Krakowie
5. Hanna Strażecka-Cichy, lat 6 - Siemianowickie Centrum Kultury
6. Klaudia Matyjasik, lat 5 - SP w Woźnikach
7. Martyna Kmiecik, lat 4 - Przedszkole Niepubliczne w Legnicy
8. Oliwia Kosowska, lat 4- Przedszkole Miejskie w Gorzowie Wlkp.


Kategoria wiekowa 7-9 lat:
NAGRODY RÓWNORZĘDNE:
1. Eryk Łazorko, lat 8 - Fundacja Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej "Prawobrzeże" w Szczecinie
2. Zofia Żurek, lat 7 - MDK w Rybniku
3. Michalina Słabek, lat 7 - MDK w Krasnymstawie
4. Kinga Piotrowska, lat 9 - MOK w Moryniu
WYRÓŻNIENIA:
1. Dominika Papierz, lat 8 - MDK w Krasnymstawie
2. Zofia Lipińska, lat 8 - Żyrardów
3. Julia Wiatr, lat 9 - MDK Gorlice
4. Kornelia Knapik, lat 8 - MDK Gorlice
5. Jagoda Maciejewska, lat 8 - MGOK Sompolno
6. Jeremi Adamski, lat 8 - MGOK w Kaliszu Pomorskim
7. Maja Duchnik, lat 7 - Siemianowickie Centrum Kultury
8. Izabela Girer, lat 9 - Fundacja Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej "Prawobrzeże" Szczecin

Kategoria wiekowa 10-12 lat:
NAGRODY RÓWNORZĘDNE:
1. Szymon Piotrowski, lat 11 - MDK Gorlice
2. Julia Słota, lat 10 - MDK Gorlice
3. Katarzyna Sosnowska, lat 11 - MGOK Sompolno
WYRÓŻNIENIA:
1. Joanna Grzeszczak, lat 11 - MDK w Rybniku
2. Monika Kocur, lat 12 - MDK w Rybniku
3. Julia Suchańska, lat 12 - MDK w Rybniku
4. Amelia Skuza, lat 11 - MDK Gorlice
5. Ann Onishchenko, lat 10 - Children Art. School Ukraine

Kategoria wiekowa 13-16 lat
NAGRODY RÓWNORZĘDNE:
1. Julia Perużyńska, lat 13 - MDK w Rybniku
2. Weronika Deć, lat 13 - MDK Gorlice
3. Marcelina Hojdak, lat 13 - MDK Gorlice
4. Martyna Stępień, lat 13 - MDK Gorlice

Podsumowanie konkursu odbędzie się 9 września 2017 r., o godz. 17:00 podczas imprezy plenerowej "Pożegnanie lata" na terenie Centrum Sportowo-Rekreacyjnego, ul. Seledynowa 109, Szczecin.